SBU's Odsherredsturnering,
pulje 3 , 11-mands
efterår 2008

 


7. august 19:00
Hjembæk - Bjergby 2-0 (1-0)
1-0 Steen Petersen
2-0 Peter Carsten

Dommer: Poul Bech


13. august 19:00
Trundholm - Hjembæk 3-2 (0-1)
Peter Carsten 1
Reno Bækkel 1

Dommer: Claus Berthelsen
 


18. august 19:00
Hjembæk - Asnæs 2-0 (1-0
1-0 Reno Bækkel
2-0 Jørn Nørgaard

Dommer
: Michael Maack
 


21. august 19:00

Hjembæk - Vipperød 7-1 (2-0)
1-0 Peter Carsten
2-0 Steen Petersen
3-0 Jørn Nørgaard
4-0 Peter Carsten
5-0 Peter Carsten
6-0 Jørn Nørgaaard
7-0 Steen Mælkemand

Dommer: Erik Nielsen
 


1. september: 18:15
Bjergby - Hjembæk 1-5 (1-3)
0
-1 Reno Bækkel
0-2 Reno Bækkel
1-3 Reno Bækkel
1-4 Peter Carsten
1-5 John Normann

Dommer: lokal dommer
 


4 september:

Hjembæk - Trundholm 4-1 (2-0)

1-0 Peter Carsten
2-0 Steen Mælkemand
3-1 Jørn Nørgaard
4-1 Steen Petersen

Dommer: Kurt Jørgensen

10. september:
Asnæs - Hjembæk 2-3 (0-3)
0-1 Steen Mælkemand
0-2 Steen Mælkemand
0-3 Peter Carsten

Dommer: Bent Nielsen
 

15. september 17:45:
Vipperød - Hjembæk 1-3 (1-0)
1-0 Kjeld Nielsen (selvmål)
1-1 Reno Bækkel (straffe)
1-2 Steen Mælkemand
1-3 Martin Villumsen

Dommer: Hans Rose Knudsen
 

25. september:
Hjembæk - Hørve 2-1 (1-0)
1-0 Peter Carsten
2-0 selvmål

Dommer: Henrik Jensen
 

 2. oktober:
Hørve - Hjembæk 0-3
(Hjembæk vinder uden kamp)

 

 

 SBU's Odsherredsturnering,
pulje 3 , 11-mands
forår 2008
 


mandag 14. april 18:30
Vipperød - Hjembæk 3-3 (2-1)
1-0 Peter Carsten
2-2 Reno Bækkel
3-3 Peter Carsten
Dommer: Kurt Jørgensen

 


torsdag 24. april 18:45
Hjembæk - Asnæs 5-6 (3-2)
1-1 Sten Mælkemand
2-1 Steen Mælkemand
3-1 Reno Bækkel
4-2 Steen Mælkemand
5-6 Peter Carsten

Dommer: Jørgen Cebula
 


mandag 5. maj 19:00
Bjergby - Hjembæk 0-3 (0-1)
0-1 Klaus Larsen (straffe)
0-2 Reno Bækkel
0-3 Steen Petersen

Dommer: Preben Christiansen


 


torsdag 15. maj 19:00
Hjembæk - Hørve 2-1 (0-1)
1-1 Reno Bækkel
2-1 Reno Bækkel

Dommer: Bjarne Rasmussen

 


torsdag 22. maj 19:00
Hjembæk - Vipperød 4-2 (2-0)
1-0 Reno Bækkel
2-0 Steen Petersen
3-1 John Normann
4-2 Martin Villumsen

Dommer: Kjeld Rasmussen
 


onsdag 28. maj 19:00
Asnæs - Hjembæk 2-5 (1-3)

0-1 Martin Johansen
1-2 Peter Carsten
1-3 Peter Carsten
1-4 Reno Bækkel
2-5 Reno Bækkel

Dommer: Kenneth Bakke

 


torsdag 5. juni 19:00
Hjembæk - Odden 1-3  (0 -2 )

1-3 Steen Petersen

Dommer: Bjarne Rasmussen


torsdag 12. juni 19:00
Hjembæk - Bjergby 3-2 (1-2)
1-0 Steen Mælkemand
2-2 Klaus Larsen
3-2 Steen Mælkemand

Dommer: Kurt Jørgensen
 


onsdag 18. juni 19:00
Hørve - Hjembæk 1-0 (0-0)

Dommer: Kjeld Rasmussen
 


torsdag 26. juni 19:15
Odden - Hjembæk 3-0 (2-0)

Dommer: Jørgen Cebula